chata Andělka a chata Lyžař

Chalupa Andělka - Kouty nad Desnou

3 apartmány, každý s vlastním vchodem a sociálním zařízením

ubytování pro 4 až 21 osob v 5 ložnicích

Chata hned NA SJEZDOVCE                                                          - 4x vlek, snowpark, zasněžování, noční lyžování, půjčovna, lyžařská škola. SLEVY NA SKIPASY pro naše hosty.

V létě k dispozici bazén, pískoviště, pergola s krbem, velká zahrada, gril, stolní tenis.                                                         Hned vedle chalupy dětské zábavní centrum - houpačky, prolézačky, skluzavky, trampolína, horské minikáry, bikepark (http: //www. skiarealkares. cz/ski - areal - letni - provoz).

Ceny za noc za osobu

Zimní sezona: od 210,- Kč

Letní sezona: od 180,- Kč
Mimo sezonu: od 170,- Kč 

Chata Lyžař - Přemyslov

 pro pobyt 1 - 6 rodin nebo pro skupinu do 24 přátel.

3 samostatné apartmány - každý s vlastním venkovním vchodem a vlastním venkovním posezením s grilem.

Každý apartmán má k dispozici:  2 samostatné ložnice (v každé 4 lůžka) + možnost přistýlky, velkou obývací místnost s kachlovými kamny, prostorný jídelní a kuchyňský kout, koupelnu se sprchovým koutem a WC

V letním období zahrada u chaty vybízí k pohodovému odpočinku a je ideálním místem pro děti. Vybavení zahrady - bazén, trampolína, velká a malá skluzavka, houpačka, pískoviště, stolní tenis, branky na fotbal, zahradní domeček. Velká krytá pergola s osvětlením s možností grilování (grily k dispozici). Hned za chatou kvalitní cyklostezky.

V blízkosti SKI AREÁL Přemyslov (čtyřsedačková lanovka), SKI AREÁL Kouty (6 - ti sedačková lanovka, největší sjezdovka na Moravě). Další ski areály v místě (noční lyžování, umělé zasněžování, snowpark, lyžařská škola, půjčovna lyží), běžkařské trasy... A samozřejmě lyžařský areál na Červenohorském sedle. Příjezd až k chatě.

Ceny za noc za osobu                                                             Zimní sezona: od 210,- Kč
Letní sezona: od 180,- Kč
Mimo sezonu: od 170,- Kč

chata Andělka a chata Lyžař

          +420 773 170 172

ubytovani-kouty@seznam.cz

                 www.moravskehory.cz              
       www.zimnihory.cz  www.letnihory.cz   
www.ceskeapartmany.cz
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!