Penzion MIREI

                         Penzion Mirei - Bělá pod Pradědem, Domašov

Kontakt: Miroslava Reineltová                           Mobil: +420 775182194
E-mail: mirei@tiscali.cz

Počasí Jeseník - Slunečno.cz

Domašov se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky, 7km na Jih od Lázní Jeseník.      Rodinný Penzion Mirei je umístěn na okraji obce s výhledem na les, k dispozici je podkroví nově zrekonstruované části penzionu a celá nová přístavba. Je možné poskytnout pobyt s vlastním vařením i se stravováním (domácí kuchyně).

Celková ubytovací kapacita: 14 lůžek + 7 přistýlek.
Celkový počet apartmánů: 4, dva v 1. patře, dva v podkroví.
Popis apartmánů v 1.p.: V 1. apartmánu je 2lůžkový pokoj s přistýlkou a dalšími 2 lůžky v šikmině přístupné po schůdcích, ve 2. apartmánu dva 2lůžkové pokoje. Popis apartmánů v podkroví: V 1. apartmánu dvě 2 lůžkové ložnice, jedna se dvěma přistýlkami, WC a sprcha ve 2. apartmánu, dvě 2lůžkové ložnice, jedna s přistýlkou, samostatná koupelna a WC a sprchovým koutem. Sociální zařízení: Všechny apartmány jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, navíc jsou v přízemí objektu 2 samostatná WC.
Stravování: Poskytujeme pobyt s vlastním vařením i se stravováním (domácí kuchyně). V přízení je jídelna, v podkroví je kuchyňský kout vybavený el. dvouvařičem, chladničkou, kávovarem, varnou konvicí, nádobím.                                                                                                                           Společenská místnost: V přízemí je společenská místnost s jídelním posezením, krbovými kamny a el. šipkami. V podkroví se nachází společenská místnost s posezením, BTV a kuchyňským koutem.

                 www.moravskehory.cz              
       www.zimnihory.cz  www.letnihory.cz   
www.ceskeapartmany.cz
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!